В рамках проведення благочинної акції “Зі сходу на захід – театр єднає серця” у приміщенні драмтеатру ім. Юрія Дрогобича відбудуться гастролі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру (м. Сєвєродонецьк) з виставами “Маклена Граса” М. Куліша 19 жовтня 2016 року поч. о 18.00 год. та “За двома зайцями” М. Старицького 20 жовтня 2016 року поч. о 18.00 год. ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Зі сходу на захід – театр єднає серця
![](http://www.theatre.in.ua/wp-content/uploads/2016/10/14682200_1869447543284199_6505140765311080390_o-1200x821.jpg)