Етикет

Правила поведінки у театрі

  1. НЕ ЗАПІЗНЮЙТЕСЬ! Перед початком вистави лунають три дзвоники. Перший – за 30 хвилин, другий – за 15 і третій – за 3 хвилини до початку вистави. Приходьте до театру хвилин за 20-30. Займіть свої місця після другого дзвоника.

  2. Не слід приносити до зали для глядачів їжу та напої. Рекомендуємо придбати буклет у білетерів, з якого Ви дізнаєтеся про історію театру, його корифеїв, діючий репертуар. Також можна придбати програмку і ознайомитися з дійовими особами та виконавцями ролей, авторами вистави.

  3. Збереження тиші у театрі – головне правило. Перед початком вистави вимкніть повністю мобільні телефони та інші пристрої, які будуть заважати як глядачам, так і артистам на сцені. Не можна розмовляти і вставати з місця під час перегляду вистави.

  4. Антракт триває 10-20 хв. Займіть свої місця у залі, як пролунає другий дзвоник.

  5. В антракті можна обговорити побачене, знайти портрети артистів, відвідати буфет.

  6. Не слід надто бурхливо виражати свої емоції під час перегляду вистави (свистіти, тупотіти ногами, викрикувати).

  7. Після завершення вистави, коли опуститься завіса, не поспішайте у гардероб за одежею. Завіса підніметься знову і артисти вийдуть на уклін. Поаплодуйте їм. Якщо спектакль або гра конкретного артиста Вам сподобалась, зазвичай вигукують “Браво!”

  8. Якщо Ви принесли артистам квіти, не кидайте їх на сцену. Підніміться сходами і віддайте у руки. Будьте взаємоввічливими і уважними, тоді у Вас  залишаться приємні спогади від свята – відвідування театру.

Приємного перегляду!